TPYTEHb

Пользователи
 • Content count

  284
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Хороший

1 Follower

About TPYTEHb

 • Rank
  Пользователь
 • Birthday 11/27/1989

Информация

 • Пол
  Мужчина
 • Город
  Івано-Франківськ
 • Интересы
  Спорт, туризм
  066 92 00 313
 • Авто
  л200 сс

Контакты

 • Имя
  Андрій

Recent Profile Visitors

1,391 profile views
 1. В гори їхати треба...)дихати свіжим повітрям і збирать гриби)
 2. Так на сайті за 5 штук виходить 410$ + -. А тут 600?)) Де логіка?)
 3. Діма, ти довгий час катаєш 285 резину, вже привик до неї. Постав 245/70 і побачиш різницю в їзді, управлінні і тормозах) і ше диски ближче до рідних. Платонович всьо добре написав, збільшив вагу колеса і ширину, втратив в рульожці і динаміці. Десь +(вигляд, прохідність,може мягкість) а десь - в вигляді перестановки попки) Мене тут спасає суперселект і постійнтй повний привід.
 4. Та комп фігню показує))) полюбе буде більше 10-11)
 5. Повзнавайте ще раз ціни на раптор. Можу дати номер знайомого в Львівський області. Він нашому одноклубнику малював. Я б не переплачував за лайн-х. Бачив пару машинок в рапторі, які експлуатуються тільки по горах і лісах, виглядає достойно)
 6. Раптором задути всю, відгуки дуже гарні. Ціна +- 700$
 7. Опа опа))) а в попередніх постах писалось про стокові параметри))) Дальше в рух піде напевно силовий обвіс...)) Вигляд машинки на такій резині набагато кращий буде)
 8. Ріж супорт. Нічо йому не буде. 1мм супорта то пофіг, я колись ставив диски р15 і тоже різав.зовнішній край легенько болгаркою почіхати і красота.
 9. Купер стт про?)) Я тиждень катав на ній, правда 285/75/16 і зняв зразу, поставив гудріч мт 255/85/16. Дуже задоволений. Гляньте на гудєр дюратрек. І уважно глядіть на індекси нагрузок)
 10. Не замаленький розмір для ельки? 245/75/16 ну якось так зовсім по стоковому) А резину беріть ту, яка подобається візуально і в якій влаштовує ціна. Всі мт їдуть приблизно одинаково. Хотя сама популярна гудріч) Вже вийшов км3, но в нас ще не продають... Скоро б мали допродувати залишки км2 по хороших цінах. І ше на тойо опен кантрі гляньте.
 11. І я за то, шоб нічого не міняти, хіба розмір наклейки) мені б на задній борт більшу, формату так А3
 12. А під які цілі береться машина? В мене елька з трансмісією суперселект і я задоволений. Проблеми з топливною на ельках то дуже перебільшено. Шмурдяка не заливати і багає купу тисяч без наріканнь. Тут на форумі є багато народу в кого пробіги за 300 тисяч і норм. Я за пікап))) всяке барахло возити десь на природу, рибалку і т д комфортно, не барахтається по салону. Ну і краще вона їде за спорт 2,5 диз. А за газ я взагалі мовчу. Шото я його боюсь) і балон куда пхати?
 13. Перепробував багато різних резин, взяв як всесезонку гудріч мт км2 255/85/16. Як на мене то ідеальна для ельки. А для їзди по трасі в зимовий період я б ставив суто зимову, можна з шипами.