Khoma

Ельвіра

119 posts in this topic

Вітаю. А можна якось вживу подивитись на вашу Ельвіру? Дуже вже вона мені подобається... 

Та от, як тільки виберусь до Тернополя - міста моєї юності, можна пересіктись. Або при бажанні можеш підїхати в рідні Бережани - десь щомісяця буваю там.

 

В неділю Ельвіра штурмувала найвищу вершину Подільської височини г. Камулу.

ce85a2296a17.jpg

 

Хто проти нас з Автобатом?  ^_^

5f9d123397b0.jpg

 

Знимки з http://offroad.lviv.ua

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Як дізнатися, де точно розміщені поперечні балки під стелею кабіни не знімаючи обшивки? Може є в Посібнику по ремонту? Може в когось є фотки, як робив обезшумку?

Старий багажник продав. Не влаштовувала вага - 35 кг, та кріплення, що витерли фарбу на дверках та зробили вмятину на даху.

P2200194.JPG

Буду робити з алюмінієвої труби 36 мм стінка 2,5 мм. Вага має бути до 15 кг (!!!). Кріплення всвердлювати  в дах. Але питання де? Через це не можу зробити креслення багажника до кінця. Знімати обшивку не хочу. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

по вопросу не подскажу, не в кугсе  :)

а по багажничку из алюминьки очень интересно, до того интересно что может даже буду просить делать два  ;) , покажешь наметки по чертежу? и что по цене получится +/-?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Леха,  я Ростику давно намекал что тоже хочу лЮминЁвый :)

давай вместе его мучить его :)

По крыше дернуть Сергейя Оболонь, он потолок снял и по моему еще не одел так что все шансы

 Я думаю заказав три штуки у одного мастера мы значительно уменьшим стоимость :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А как такая алюминька выдержит вторую запаскуи часть шмурдячка на дальняке/экспедиции...? Тоже интересно

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А как такая алюминька выдержит вторую запаскуи часть шмурдячка на дальняке/экспедиции...? Тоже интересно

+1

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

щодо запаски не буду впевнений, основна функційність це развантажити легкі і обємні речі,( Для цього планую прикупити гермомішки.) а також довгогабаритні - катамарани, каное і т.д. Також дуже зручно, коли лопата і гай-джек після каки закріплені там, а не серед чистих речей в кунгу. Запаску я б туди не ставив, бо нікому не потрібне підняття центру маси. Думаю робити багажник з труби 36, стінка 2,5. В місцях кріплення поперечка - алюм. швелер. Але проблемно його знайти. 3мм стінка як мінімум. Шукаю.

Саш, я памятаю, що обіцяв. Роблю все поетапно. Міша_од каже, що немає значення де саме кріпити, головне ближче до стійок. Але якщо буде якась інформація по стелі - не завадить. Креслення майже готове, майстер порахує.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Озадачил Сергея завтра будут фотки :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

щодо запаски не буду впевнений, основна функційність це развантажити легкі і обємні речі,( Для цього планую прикупити гермомішки.) а також довгогабаритні - катамарани, каное і т.д. Також дуже зручно, коли лопата і гай-джек після каки закріплені там, а не серед чистих речей в кунгу. Запаску я б туди не ставив, бо нікому не потрібне підняття центру маси. Думаю робити багажник з труби 36, стінка 2,5. В місцях кріплення поперечка - алюм. швелер. Але проблемно його знайти. 3мм стінка як мінімум. Шукаю.

Саш, я памятаю, що обіцяв. Роблю все поетапно. Міша_од каже, що немає значення де саме кріпити, головне ближче до стійок. Але якщо буде якась інформація по стелі - не завадить. Креслення майже готове, майстер порахує.

от ти! мутиш!!воно  тобі потрібне?а починав скромнєнько....слєгонца...буде тобі свистіти на вітрі..зате с понтами!!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

причіп купи!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

причіп купи!

Причіп коли тягну, то він забитий під завязку. А в основному обладнання все залишаю з причепом на обєкті, а сам валю по труби.

п.с. І де ти взяв, що я починав скромно? :) Он спеціально перечитав свої перші повідомлення - все йде по плану і до завершення. Шноркель вже придбаний, чекає свого часу в гаражі. (Тільки тссс.... жінці не здайте. Вона ж знає, що все до машини коштує по 457 грн :D  )

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

причіп купи!

Причіп коли тягну, то він забитий під завязку. А в основному обладнання все залишаю з причепом на обєкті, а сам валю по труби.

п.с. І де ти взяв, що я починав скромно? :) Он спеціально перечитав свої перші повідомлення - все йде по плану і до завершення. Шноркель вже придбаний, чекає свого часу в гаражі. (Тільки тссс.... жінці не здайте. Вона ж знає, що все до машини коштує по 457 грн :D  )

ти що скважини почав бурити?я тобі допоможу..труби продаю..

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

причіп купи!

Причіп коли тягну, то він забитий під завязку. А в основному обладнання все залишаю з причепом на обєкті, а сам валю по труби.

п.с. І де ти взяв, що я починав скромно? :) Он спеціально перечитав свої перші повідомлення - все йде по плану і до завершення. Шноркель вже придбаний, чекає свого часу в гаражі. (Тільки тссс.... жінці не здайте. Вона ж знає, що все до машини коштує по 457 грн :D  )

ти що скважини почав бурити?я тобі допоможу..труби продаю..

Думав ти знаєш. Вже майже два роки. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Коли возився з тим залізним багажником, зовсім не шкодував. Та й окрім того мені ще потрібно по роботі, обсадні труби часто вожу триметрові. 

причіп купи!

Причіп коли тягну, то він забитий під завязку. А в основному обладнання все залишаю з причепом на обєкті, а сам валю по труби.

п.с. І де ти взяв, що я починав скромно? :) Он спеціально перечитав свої перші повідомлення - все йде по плану і до завершення. Шноркель вже придбаний, чекає свого часу в гаражі. (Тільки тссс.... жінці не здайте. Вона ж знає, що все до машини коштує по 457 грн :D  )

ти що скважини почав бурити?я тобі допоможу..труби продаю..

Думав ти знаєш. Вже майже два роки. 

подзвони мені підкажу дещо..

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хома!!!!!!!!!!!ти де? в гараж не можеш заїхати? сніг вкидаєш? покажи пару фоток що там у вас? у нас сьогодні +15 ні хмаринки на небі! мухи літали..

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Сам багажник готовий. Залишилося зробити і вмонтувати кріплення, пофарбувати, доробити спойлер, чи як його назвати, від передньої частини до лобивого скла, що відкидав би потік повітря. Люстра буде на окремій зємній поперечці.

Як видно і на фото, хлопці роблять все дуже акуратно. Промудохались повних три дні. 

P4120221.JPG

 

P4120222.JPG

 

P4120225.JPG

 

P4120226.JPG

 

P4120228.JPG

 

Далі буде.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ооо, вот такой формат багажника я и хочу....

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

и сколько по деньгам выйдет такой багажник?



а то что он немного на кунг залазет? Или он на кунге крепится не будет той частью?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так, він 1,80 довжини. Залазить на кунг. Розрахований, щоб перевозити довгогабаритні вантажі. Кріпиться в 4-ох точках тільки на кабіні.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

а ну тогда всё ок

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так, він 1,80 довжини. Залазить на кунг. Розрахований, щоб перевозити довгогабаритні вантажі. Кріпиться в 4-ох точках тільки на кабіні.

цікаво буде коли вчіпиш труби на багажник  і на швидкості проідеш! перестрашиш  весь Бендершат!! 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так, він 1,80 довжини. Залазить на кунг. Розрахований, щоб перевозити довгогабаритні вантажі. Кріпиться в 4-ох точках тільки на кабіні.

цікаво буде коли вчіпиш труби на багажник  і на швидкості проідеш! перестрашиш  весь Бендершат!! 

Отак?

%D0%97%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%

 

то ше старий багажник.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

сині труби краще було б..

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Трошки авто-фото-фетишу.

PA150355.JPG

 

PA150357.JPG

 

PA150366.JPG

 

PA150369.JPG

 

п.с. Про багажник відписуюсь в темі про багажник.

Edited by Ugas
0

Share this post


Link to post
Share on other sites