Khoma

Місцями Боїв Дивізії "галичина"

7 posts in this topic

Запрошую до участі у підготовчій розвідувальній експедиції 8-9 жовтня місцями боїв Дивізії "Галичина".

З орієнтовним маршрутом можна ознайомитись http://maps.google.com/maps/ms?msa=0&ms ... 087a79dc6d

Маршрут проходить вздовж становищ Дивізії, через місце оточення та прориву з оточення в т.зв. Бродівському котлі. Про ці події документальний фільм Тараса Химича "У рамках долі" http://www.ex.ua/view/135916

Є можливість відвідати такі визначні місця як меморіал Дивізії на г. Жбир, Гута Пеняцька (польське село спалене німцями у 1944 р), Підгірці (палац, костел, монастир), давньоруське городище Пліснисько, село Гавареччина (єдине село в Україні де збереглася традиція виготовлення чорної кераміки), монастир Свята Гора, цвинтар-меморіал стрільців Дивізії "Галичина" та німецьких солдат поблизу с. Красне, Майдан Гологірський.

Контактний тел. 067 859 80 46 Ростислав

-1

Share this post


Link to post
Share on other sites

жаль что далеко :(

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не переживай. Я тобі фотки потім покажу :)

Там такі місця, шо огого!

А взагалі-то, понти, якихось 450 км. На твоїх ніґерських 19" ти скоренько доїдеш :D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ну можна поїхати але ше незнаю шо зчасом в мене получиться бо в суботу працюю

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вот пару фоток подвернулось ..........

Не ворошили бы вы прошлое, ребята.... кто его знает, что оттуда вылезет

1561364dddd6.jpg

f409964842c0.jpg

1c1f1947df9d.jpg

9a4a87700243.jpg

f1c7cddfb1af.jpg

dc46038a05f3.jpg

d4aa03809f4e.jpg

9b43c4e7c5d9.jpg

e9a278456bfa.jpg

b1f49092d755.jpg

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хочу поїхати, але відстань завелика, як для мене. Буду чекати на фото з коментарями.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вот пару фоток подвернулось ..........

Не ворошили бы вы прошлое, ребята.... кто его знает, что оттуда вылезет

Друже Husky, прошу, переглянь цей фільм, почитай матеріали історичні, мемуари ветеранів Дивізії. І тоді, можливо, ти зрозумієш, що заставляло молодих хлопців добровільно одягати мундири одного з ворогів.

-1

Share this post


Link to post
Share on other sites