Егорыч

Расход Топлива И Скоростной Режим

166 posts in this topic

Я не понял причём тут Серёга??? У меня все ок с кулером :) это писал Леха Мадагаскар

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я не понял причём тут Серёга??? У меня все ок с кулером :) это писал Леха Мадагаскар

 

Може это у меня все в порядке? :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я не понял причём тут Серёга??? У меня все ок с кулером :) это писал Леха Мадагаскар

 

прАстите великодушно, обознался :)

 

 

Я не понял причём тут Серёга??? У меня все ок с кулером :) это писал Леха Мадагаскар

 

Може это у меня все в порядке? :)

 

 

У тебя точно все в порядке! :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пробіг 125000. Колеса 265/75/16 КМ2.  Розхід по трасі виріс з 9,5 до 11,8. Буду ще перевіряти вручну, але, думаю, результат не буде сильно відрізнятись.

Питання: чи може так вплинути ліфт підвіски? (перед - пружини EFS+проставки 3 см, зад ресори Іроман+300 + пружини)? Ну, кути крдану, ШРУСів і т.п.

Якщо ні - в якій послідовності і що дивитись? (EGR не заглушений) Динаміки не збавилось, всьо їде чотко.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Зима...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Незабываем Лифт дает ещё выше центр тяжести, отсюда и парусность отсюда и расход ну и зима конечно

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хома,  все гуд.... моя лифтованая в обвесе даже на колесах 245 75 16 в городе меньше 11-12 не получалось, вернул в сток стало 9-10

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та нє, то шось не те. То розхід по трас. Ще спробую перевірити розхід дідівським методом. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

То есть отлучишь движок от бака и посадишь на бутылку?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та нє, то шось не те. То розхід по трас. Ще спробую перевірити розхід дідівським методом. 

 

если трасса 120 то вполне нормально!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спершу калібруєш борт комп, а заодно визначаєш похибку штатного одометра. Для цього вмикаєш навігатор, а ще краще два  :), а ще краще  на ділянці дороги, де є кілометрові стовпчки. Вносиш поправку в компютер, визначаєш скільки відсотків треба накинути до штатного одометра.

Скидаєш показники на нуль.

Заправляєш бак до першого відбою.

Виїжджаєш повний бак.

Заправляєш бак до першого відбою.

Кількість залитих літрів (напр. 65) , пробіг 550 км. Ділимо 65 на 5,5. Маємо найточніший розхід.
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не простой у тебя был дед :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Спершу калібруєш борт комп, а заодно визначаєш похибку штатного одометра. Для цього вмикаєш навігатор, а ще краще два   :), а ще краще  на ділянці дороги, де є кілометрові стовпчки. Вносиш поправку в компютер, визначаєш скільки відсотків треба накинути до штатного одометра.

Скидаєш показники на нуль.

Заправляєш бак до першого відбою.

Виїжджаєш повний бак.

Заправляєш бак до першого відбою.

Кількість залитих літрів (напр. 65) , пробіг 550 км. Ділимо 65 на 5,5. Маємо найточніший розхід.

 

краще заляти бак під завязку-проїхати 25 км-вернутись назад на заправку туж саму  до того самого пістолета-заправити під завязку.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

а наш бортовик как считает расход?

расчетный расход при такой скорости на такие обороты?

или все таки где-то замер топлива есть?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вопрос почти в тему. Сколько элечка кушает на холостых в час? ))))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Где то 1 литр

0

Share this post


Link to post
Share on other sites