pilgrim

I Этап Кубка Львова 21.02.2015

90 posts in this topic

Всем привет, знакомый по львовскому клубу 4х4 попросил разместить у вас объявление:

 

I Этап Кубка Львова 21.02.2015
 
Приглашаем всех любителей трофи посетить ежегодное мероприятие, организовываемое автомобильным клубом "Львов 4х4".
 
Будем рады видеть единомышленников!
 
 
Дата
 
21.02.2015
 
Место
 
Окрестности села Деревач, Львовская область
 
 
10900002_1558045881104707_47598462735493
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

кто-то едет?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

я пока доездился :(

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да,  вряд ли кто приедет. Разве шо Макс с Димкой на паджеро спорте. Они прошлый год у нас откатали. Жестко борятся. Это из киевских. Игорь Дутка интересовался. Маловероятно, но я был бы рад приезду кого-нибудь из наших.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мадагаскар,не парься. Все боевые машины имеют шрамы.

 

Автобат, мы пасуем. Мне ещё резина не пришла, а на лысых гудричах в ТР2 ловить точно нечего. А Юре далеко переть машину с Киева. Не те времена сейчас :(

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А чеог в ТР 2? У тебя что, 35 колеси? Жалко. Моя сладкая меча, шоба во всех категориях Л200 біло много и тогда за пояс позатікать єтих всех зазнаек с патрулями, сотками, симдисятками... тощо. Пусть боятся .

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мадагаскар а что с твоей машиной ?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А чеог в ТР 2? У тебя что, 35 колеси? Жалко. Моя сладкая меча, шоба во всех категориях Л200 біло много и тогда за пояс позатікать єтих всех зазнаек с патрулями, сотками, симдисятками... тощо. Пусть боятся .

У меня лифт подвески, бодик, арки подрезаны и заказана 35" резина. Так что под наш сельский ТР2 готовлю. Ну и там ещё кое-что по мелочи, что никак не позволит в ТР1 ехать. А чего жалко? У вас нету в ТР1 Елек? А в ТР2 есть? 

Ельки по мере старения все больше в спорт приходят. В ТР1 уже никого не удивиш. Зато в нормальном ТР2 ещё не видел. Вот и решил пробовать первым. Интересно, может кто подскажет есть ли в спорте Ельки в классе ТР2?

 

По поводу размеров, и того что кто-то скажет что Елька корова и не поедет в ТР2 в первую очередь из-за размеров, то я скажу что посмотрите кто взял 1 место в ТР3 на Метелице в этом году!

Если впадло смотреть, то дам наводку - Мазай и Бомба. А она много больше Ельки. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

На прошлой метелице или ботанике была белая элька в ТР2 на 35 тапках...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

По Метелице- встретил Эльковода его сын бы на Метелице- НАШИ говорит тоже были..))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Столяр, а можна подробнее. Может есть где почитать о нем?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А зайди на ОРМ и посмотри стартовые протоколы в соответствующих темах. Там и фотки и видео должны быть

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мадагаскар а что с твоей машиной ?

Я без 35 колес 2 года ездил в ТР2. В прошлом году - в ТР1. У нас Руля на Л200 ездит вТР2 давно. 

 Почему жалко? Да просто, побухали бы, визуально познакомились. Ну а шо.

 А еще потому, шо, курва, розумників дохера розвелось. Всі триндять, шо ельки неповоротливі, непрохідні. Елькі хренові... Всі, блін патрулісти. Вот і приходиться взувати запрелестнців . Тре ж їх якось на місце ставити.

 Корчше, Дутка, якщо приїдеш, я тобі стартовий внесок на 1-му етапі  КЛ спонсорую. Не з барського плеча, сам жабрак. По ельководовськи, по братськи. Май це на увазі.

Edited by автобат
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дорогий Автобат! Ми не можемо відмовити тобі. Тому наш екіпаж (Dutka i Юра Adventurer)таки буде участвувати в 1 етапі КЛ. 

Поїдемо в класі ТР2 на моїй машині. 

 

Дуже дякуємо за підтримку Автобату, Zima, Валентин. 

 

Все. Пішов перебирати лебідку і читати регламенти. 

 

Автобат, як бувалий вовк, підкажи як нам оформити сезонну ліцензію ФАУ? Щоб можна було поборотись за Кубок та і в інших змаганнях ФАУ взяти участь. Просвіти трошки.

 

Бо сайт ФАУ чомусь недоступний.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

О! Ура! Ура! Ура!

 Ліцензію оплатити і оформити можна буде чуть піздніше. В зв'язку з майданівськими подіямі, презідент ФАУ помінявся, влада міняеться. Покашо там процес ставання на інші ноги, але до середини лютого все має вирівнятись.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ще одне питання - як бути з каркасом безпеки і вимикачем маси? обов"язково чи закриють очі на відсутність?


Про каркас вже прочитав. Не обов"язково.

А що з вимикачем маси?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Молодчаги!!!!!! Вірне рішення, яким порадували декількох чоловіків. Ігор, Юра ви не одні.

Саша Svin може через твою Приватовську карту зробимо ще одне добре діло( у хлопців є на взнос(дякувати Автобату) , соляру доїхати туди(Zima)) а ще потрібно і додому повернутися :) ? давай номер карти будемо скидатися на клубний екіпаж :L200_black: 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дякую хлопці, але не потрібно грошей. Справді. Краще направте їх на більш достойні діла - допомогу бідним чи на АТО, тощо. Бо ці всі змагання і покатушки насправді є баловством і попокатанням перед лицем справжніх життєвих проблем. А є люди, які дійсно потребують допомоги...

 

Я радий і дуже тішуся тим, що хтось буде мене просто радий бачити, хоче познайомитись, вболіває, тощо. Я, особисто, також прагну спілкування, щиро радий можливості поспілкуватись вживу. І це вже є немаловажним приводом приїхати. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ігор так ти поІдеш? мабудь пІдтягнусь повболІваю.Скучив за Вами.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ігор так ти поІдеш? мабудь пІдтягнусь повболІваю.Скучив за Вами.

Пане доктір а може ми організовано рванем у Львів з карпатським чайом і шашликами і підтримаєм Дутку?
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ігор так ти поІдеш? мабудь пІдтягнусь повболІваю.Скучив за Вами.

Пане доктір а може ми організовано рванем у Львів з карпатським чайом і шашликами і підтримаєм Дутку?

 

 

Начинаю панікувати :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не тільки Дутку, а й Юру Adventurera. Не забувайте, екіпаж складається з двох чоловік. Двох Ельководів :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А какие могут быть варианты с ночевкой? С такой поддержкой и чаем боюсь не все уедут своим ходом :) И с Киева еще пару чел планируют ехать на чай шашлык :L200_black:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А какие могут быть варианты с ночевкой? С такой поддержкой и чаем боюсь не все уедут своим ходом :) И с Киева еще пару чел планируют ехать на чай шашлык :L200_black:

 

Палатки в Автобата на подвір'ї поставити...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ще одне питання - як бути з каркасом безпеки і вимикачем маси? обов"язково чи закриють очі на відсутність?

Про каркас вже прочитав. Не обов"язково.

А що з вимикачем маси?

рекомендовано, але не обов"язково. Підготовка місцевих машин не тягне фінансово до рівня ЧУ

 

А какие могут быть варианты с ночевкой? С такой поддержкой и чаем боюсь не все уедут своим ходом :) И с Киева еще пару чел планируют ехать на чай шашлык :L200_black:

 

Палатки в Автобата на подвір'ї поставити...

 

Тепер я починаю панікувати :) . Треба щось придумувати

0

Share this post


Link to post
Share on other sites