Dutka

Приунив...хочу Поміняти Машину

41 posts in this topic

Пікап- назавжди!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я вас таки умоляю.. Не надо эль 200 возводить в канон... Есть куча др достойный машин

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Наприклад які?)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та вже перечисляли уэву тучу раз :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та вже перечисляли уэву тучу раз :)

 

Они есть, но стоят они других денег, состояние другое да и стоимость ЗЧ-тюнинга другая. 

Я уже молчу про то, что ездить в экспедицию на том же Джимнике-Самике удовольствтие еще то, по сравнению с элькой.. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

 

Ага видели мы, как тебя там несколько элек в одной упряжке тягали. Как бурлаки на Волге...

Игорь! Под твои параметры (небольшая, недорогая проходимая, более-менее не ломучая, с нерарезным мостом, и т.д.) подходит только одна машина - Сузуки Джимник или Самурай. Особенно Самурай. На него ништяков в америкосии больше, чем Форды...

 

если жимника готовить в тр1 ~30колеса. Движок полюбому менять?

 

TP1 33колеса, реально впихнуть их в самурай, и как их двиг крутить будет, есть у кого инфа?

 

по пачке полуосей в багажник. Все чемпионатные джимники на 31, те кто доезжает до конца гонки.

Игорек, не торопись с выводами, 

 

все что ты написал - Лопнув шток аморта, заболталась ступіца, пильніки міняв на шрусах, рейці, шарові міняв... - по деньгам гораздо меньше чем ты просто поменяешься машинами. Даже в другой эльке твоего же года надо все перебрать-перетрусить чтобы быть спокойным и смело кататься, не боясь что что-то отвалится.

 

Да, есть периоды, когда затраты чаще обычного, но мне альтернатива за похожие деньги не рисуется ваще. Ремонтируй и катайся в свое удовольствие.

 

 

Да, Антон, поміняти щось із переліченого для мене взагалі не проблема. Тут питання в тому, що я це все міняю з періодичністю раз в місяць. Ну не прям таки все під ряд, але кожного місяця я знімаю передні колеса щоб провести черговий ремонт. Одного місяця шарова, другого один пильнік, третього інший, четвертого аморт лопнув і ступіца заболталась і як то все поміняю, то я більш ніж впевнений, в вересні знову буду або пильник міняти або шарову, або іншу ступицю...І так по кругу. 

А ще мене реально вразив патрол в якому я їхав минулої поїзки Карпатами. Після того як ми на швидкості впали в окоп, в нього блін тільки рульва тяга лопнула і то через то, що там зробили її регульваною і вварили затонкий болт для регулювання (якийсь жигульовський)! І більш нічого! Хто мені скаже що було б з елькою якби на швидкості близько 20км/г влетіти одним колесом в рів? Я думаю, що одною ступіцою там би не обійшлось...

 

Але перегляд ринку показав, що ельку об"єктивно нема на що міняти. Тому я вирішив поступово приводити її в сток і залишити собі як технічку, щоденну машину і робочу конячку, а для виїздів на змагання, Карпати і просто покатухи буде інша машина, яку вже буду ганяти в хвіст і гриву. А яка - то вже як карта ляже. Но точно, що це буде не Джимнік, не Самурай, не Деф, не совкопром і не фул-сайзовий пікап. Скоріш за все то буде класика жанра провірена роками...

 

Та вже перечисляли уэву тучу раз :)

 

Они есть, но стоят они других денег, состояние другое да и стоимость ЗЧ-тюнинга другая. 

Я уже молчу про то, что ездить в экспедицию на том же Джимнике-Самике удовольствтие еще то, по сравнению с элькой.. 

 

 

Нє пацани, Джимніки - це суто спортивні боліди...В експедицію на них ну нафіг їхати. Я бачив на власні очі як їхав Влад. Класно, все продумано, но місця для мене мало і все тут...

Вот що що, но ціна запчастин ніфіга не друга...елька по ціні запчастин таки впереді і хоче рівнятись на топ-сегмент...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А про Д22 с QD32ETi и АКПП не задумывался? Передок по прочности как у Y61, рессоры даже в стоке переживают саму машину. А ништяков на неё сколько - завались!,,, да кстати: у меня этой осенью намечен свап с ТД на QD...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А зачем Эльку в сток превращать? В таком виде как сейчас просто супер выглядит!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так щоб іздити на змагання то може краще Волинець переробити..його на руках можна носити..і машинка з могутнім потенціалом!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ага, движок от Элики и все призы в кармане...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Був би я твоїм якимось старшим родичом, то дав би віником по сраці, щоб кіпіш з голови вибити :D  Маеш нормальну адекватну машину - їзди і не парь мозги. Так, це не ідеал, але ідеал дорожче в рази. і всі ідеали ломаються також. Ти знаеш, як повергав на татами своїх опонентів Моріхей Уесіба? Не кулаками і пінками, а силою духа, не застосовуючи фізичної сили..

 Маю футболку з написом: ОПИТ И АЛКОГОЛЬ ВСЕГДА ПОБЕДЯТ МОЛОДОСТЬ И ЗАДОР. Це сущая правда. Трохі будь акуратніше, не всюди треба ломитись і все буде гаразд.

 Будеш мати лишних з пісят тисач доралів, то купиш собі Пінзгауера або цього, німецького, як іво тама, що сніг в ерапорту чистять, а Унімога.

 А закім шнобака пістолетом і бажаю тобі нових незвіданих доріг, підкорених верхівок і спортивних перемог. Цілюю щільно.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Файне сказано! Занавіс- тему закрити!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Був би я твоїм якимось старшим родичом, то дав би віником по сраці, щоб кіпіш з голови вибити :D  Маеш нормальну адекватну машину - їзди і не парь мозги. Так, це не ідеал, але ідеал дорожче в рази. і всі ідеали ломаються також. Ти знаеш, як повергав на татами своїх опонентів Моріхей Уесіба? Не кулаками і пінками, а силою духа, не застосовуючи фізичної сили..

 Маю футболку з написом: ОПИТ И АЛКОГОЛЬ ВСЕГДА ПОБЕДЯТ МОЛОДОСТЬ И ЗАДОР. Це сущая правда. Трохі будь акуратніше, не всюди треба ломитись і все буде гаразд.

 Будеш мати лишних з пісят тисач доралів, то купиш собі Пінзгауера або цього, німецького, як іво тама, що сніг в ерапорту чистять, а Унімога.

 А закім шнобака пістолетом і бажаю тобі нових незвіданих доріг, підкорених верхівок і спортивних перемог. Цілюю щільно.

 

Блін, сказав як відрізав...Я задумався...бо слова дуже влучні...

 

Доречі, то і ваші львівські троха винуваті. Коли не зайдеш на форум, так зразу під верхом теми про патрулів які вони класні, моцні і взагалі самі-самі...короче пропаганда працює в Львіві :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Автобат - пицьорка (5) тебе :)

 

золотые слова - "Трохі будь акуратніше, не всюди треба ломитись і все буде гаразд."

 

Ну а ремонт есть у всех авто, и про него мало кто пишет :) 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Був би я твоїм якимось старшим родичом, то дав би віником по сраці, щоб кіпіш з голови вибити :D  Маеш нормальну адекватну машину - їзди і не парь мозги. Так, це не ідеал, але ідеал дорожче в рази. і всі ідеали ломаються також. Ти знаеш, як повергав на татами своїх опонентів Моріхей Уесіба? Не кулаками і пінками, а силою духа, не застосовуючи фізичної сили..

 Маю футболку з написом: ОПИТ И АЛКОГОЛЬ ВСЕГДА ПОБЕДЯТ МОЛОДОСТЬ И ЗАДОР. Це сущая правда. Трохі будь акуратніше, не всюди треба ломитись і все буде гаразд.

 Будеш мати лишних з пісят тисач доралів, то купиш собі Пінзгауера або цього, німецького, як іво тама, що сніг в ерапорту чистять, а Унімога.

 А закім шнобака пістолетом і бажаю тобі нових незвіданих доріг, підкорених верхівок і спортивних перемог. Цілюю щільно.

 

Блін, сказав як відрізав...Я задумався...бо слова дуже влучні...

 

Доречі, то і ваші львівські троха винуваті. Коли не зайдеш на форум, так зразу під верхом теми про патрулів які вони класні, моцні і взагалі самі-самі...короче пропаганда працює в Львіві :)

 

Та Ігорку, я не знаю, чого вони в нас на тих патрулях помішались. Приїдеш якось у Львів, заїдь до Маріка в подвірря, там іх як псів не різаних, всі поламатаї. Так шо не нада. Ломиться все, ну може патруль троха витриваліший, троха.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тю та сдуру можно и ..уй сломать

0

Share this post


Link to post
Share on other sites