Борис

Албания Машиной

9 posts in this topic

Итак, вздумалось поехать. Знаю, шо 2000, но что это для бешеного сорика? вообще пустяк. Интересует буквально все, а особенно какой маршрут выбрать?, какую визу открывать? Ну вобщем от А до Я. Может кто уже был, друзья , родня. Заранее благодарен

modify_inline.gif

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вам до Трутня,він недавно тільки приїхав

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Був там недавно)))є пару доріг, я їхав через румунію, болгарію, македонію і заїзджав в албанію.відпочивали в саранді, це близько від греції.якби у всіх ббула шенгенська віза, а не болгарська, то їхав б через грецію)хотя в албанії дуже дешева соляра)ну це в порівнянні з іншими країнами європи)шо можу сказати, в албанію треба їхати на мт резині)дуже круті краєвиди, камянисті підйоми. Багато куда хотів поїхати, но не впевнений в резині)албанія спокійна, дуже рідко туристи з україни, а ше менше з росії)дороги там рівні, але вузькі і дуже багато серпантинів, аж машина закипіла)першу годину їхати круто, гори, море, краєвиди.но вже після перших 30 км і години часу зрозумів шо на ельці круті серпантини то не кращий варіант)по цінах на проживання дуже адекватно. Хороші апартаменти на дві кімнати і кухню-студію вийшли 500 євро на 8 ночей.харчування дешеве, на двох в рибному ресторані поїсти наприклад рибку і якогось восьминога, салат і шось попити від 10 до 12 євро)фрукти дешевші ніж в нас)пляжі є різні, но всі лежаки платні. Приблизно 4 долари за два лежака. Море дуже круте, тепле, чисте.багато диких пляжів.ну в порівнянні з турцією то природа і море більше сподобалось)але в турків 5+ ультра ол радує)))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А без лежаков, шо нельзя? и если живеш в отеле, нет своего пляжа с лежакеами, которые входят в стоимость?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

От цього не знаю)думаю ті готелі які мають свій пляж дорого коштують)можна і без лежака)платиться гроші за лежаки і парасольку)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ну, судя по ценаам - сравнимо с Болгарией. сразу возникает вопрос, а нуна ли оно? Ведь дороги поболе,  значит и затрат. Стоит ли те краевиди расходов? И есть ли возможность селится без предварительной брони, а там где понравилось, как я это делал в Крыму и Болгарии? Или обязательна путевка с полным пансионом?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Там дуже круто)а вот на рахунок чи варто туда їхати без броні нічо не скажу. Я находив класні апартаменти за 500 євро на 8 ночей на 4 особи)

Море в болгарії і там це дві різні речі)))

Ну і я б радив їхати в район саранди, то коло греції.ми по узбережжю їхали всю албанію то там саме краще)ну да, дорога в 2 тис км замахує)самий жестяк це македонія і албанія)но їхати можна)і бажано промити радіатор перед поїздкою, бо я разок закипів на серпантинах з кандьором)))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спасибки. Бум думать. Бум спрашивать, до лета еще время есть.  Население местное, по нашему или по англицки или французки разумеет?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Англійська, але слабенько)но спілкуватись можна)саме більше радує шо там дуже мало туристів з україни і росії)за весь час зустріли тільки двох з україни)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites