автобат

Двигатель на Л200 в Днепр

7 posts in this topic

Друзі, в результаті ізди на трьох форсунках ( іншого не можу думати) в двигуні появився стук і перебоі в роботі( то троіть то не троіть). Розборка показала, що один поршень покалічений з боку юбки. Зверху ніякіх ознак. Трісло кільце одне. Короче тре міняти поршня, кільця, заодно і вкладиши ну і все супутне до того.  Днями на ОЛХ бачив в продажі цілий двигун. Продається в Ірпні. Можливо хтось знає історію того двигуна, продавця і зможе пораду дати. Може б я не махався, а перекинув його і баста. Наперід дякую всім, х о відгукнеться.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А сколько твой двигатель накатал?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я колись на одній ельці міняв поршень, гільзу, кольца і прокладку, по ціні вийшло дуже адекватно. Для чого міняти цілий мотор?гільзу купляв на олх, там само знайшов бу поршень.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я нахожусь в Ирпене. Могу глянуть. Давай свой контактный номер.  Знаю еще один двигатель в продаже у нас здесь по месту. Правда голова одельно, блок отдельно. Пробег 147 000.

1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ребят, пока спасибо. Решил перекинуть гильзы р поршневую. Выходит дешевле, чем я первый раз делал. Цены упали. Сделаю ещё раз и мать его так. Извините. Пока так. Одну гильзу и один поршень менять не буду, сомнительная экономия штопаным презиком пользоваться. Уже сделаю весь.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А Шо это таки не первый залет??? Афигеть

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, Автобат скоро пойдет на рекорд) по вскрытию моторов на л200

0

Share this post


Link to post
Share on other sites