Tarik131082

Mitsubishi L200 Sportero

11 posts in this topic

Продам Mitsubishi L200 Sportero 2007р.в., пробіг 139тис.км., коробка механіка, изи-селект, самоблок. На авто установлений передній силовий бампер (трубна конструкція), лебідка Dragon Winch 12000, силовий захист моторного відсіку і роздатки товщ. 3мм, шноркель (копія сафарі), силовий багажнік з діодною люстрою, кунг (в ідеалі, закривається на ключ), передні шкіряні сидіння Recaro (здається від опеля вектри орс), магнітола Alpine з блютузом, салон чистий, в машині не курили, передні стойки Iron man, пружини OME, задні амортизитори Holla, ресори Iron man пробіг не більше 10 тис.км, плюс інтегровані пружини на задній міст, бодік +4см, колеса - BFG MT R16 285/75 протектор 9-10см. ТО проходив на 132тис.км, ТО з заміною ремнів і роліків на 92 тис.км, заміна масла і фільтрів через 10 тис., дефектів по кузову не має, по ЛКП є незначні сліди від гілок (поліровка виправить).

Авто у мене з  2012 року з пробігом 80 тис.км, використовувалось як авто на кожен день, рибалка, 2-3 рази на рік Карпати, літом моря. Обслуговувалась на Mitsubishi motors в Івано-Франківську, заправка тільки на WOG, Okko, Shell

З косяків - не працює електрорегулювання зеркал(руки ніяк не дойдуть), тріщина лобового скла (болячка ельок), перекрасити силовий бампер, тріснув передній правий підкрилок (знятий на ремонт), підігрів сидінь (думаю протягом тижня зроблю), підключити лебідку (замінив блок саленоїдів на герметичний блок).

Ну і основна причина продажи -Жена!!! Желають автомат!

12500 дол.США

0979305578 Тарас

Фото завтра, не получилось скинути з телефона

IMG_2016-12-19_161214.jpg

IMG_2016-12-19_161239.jpg

IMG_2016-12-19_161253.jpg

IMG_2016-12-19_161300.jpg

IMG_2016-12-19_161322.jpg

IMG_2016-12-19_161330.jpg

IMG_2016-12-19_161347.jpg

IMG_2016-12-19_161405.jpg

Edited by Tarik131082
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А сидухи отдельно не продаш? возможно с обменом на новые МПСовские

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А что за болячка ? ( тріщина лобового скла (болячка ельок) ), у меня такой ненаблюдается...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 минуту назад, ARAVI сказал:

А что за болячка ? ( тріщина лобового скла (болячка ельок) ), у меня такой ненаблюдается...

А. Я на Спортеро наблюдал часто

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А чего так ? Кабина же одинаковая у всех...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 часов назад, Борис сказал:

А сидухи отдельно не продаш? возможно с обменом на новые МПСовские

Сідухи окремо не продаю, якщо не піде так, прийдеться барахолити щоб збити ціну, тоді і подумаю

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 часов назад, ARAVI сказал:

А что за болячка ? ( тріщина лобового скла (болячка ельок) ), у меня такой ненаблюдается...

Значить повезло, 2007 - 2008 дуже часто зустрічаються і на спортерах і на ельках, та й на форумі раньше обсосувалось, здається навіть знайшли причину

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 часов назад, Tarik131082 сказал:

Сідухи окремо не продаю, якщо не піде так, прийдеться барахолити щоб збити ціну, тоді і подумаю

Прошу иметь ввиду. А тама есть выдвижной валик под коленки?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу дать номерок тел.ребят с Броваров , занимаются очень качественно ремонтом сидух , карт и т. д. (с ихних слов ).
Лично с ними не знаком , звонили ко мне по моим пружинам , вот так и разговорились и по поводу перетяжки и т.д.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я не протиф. Подкинь номерок Бо я звоню тебе, но волзможно ты еще дремлеш

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Продано, закрийте

 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.