Sign in to follow this  
Followers 0
romchik

Продам Mitsubishi L200

2 posts in this topic

Всім привіт. Продаю нашу сімейну машинку. Більшість часу за її кермом проводив мій тато, але минулого року мій тато покинув цей світ. Я влаштовую своє життя за кордоном, 
а моїй мамі машина не потрібна, тому мною було прийняте рішення продати нашу машинку, яка нам служила більше 10 років.  

Технічні характеристики розписувати думаю немає потреби, їх ми всі знаємо. Машина була куплена у офіційного дилера Альтра Авто в Рівному в кінці 2008 року, 
реєстрація 2009 року.
Коротко про даний автомобіль
Передні пружини та амортизатори IRONMAN, рессори замінені (виробника не памятаю, але здається укр.виробництва), та доставленні пружини, амортизатори HOLA. 
Блок підвищення потужності V-tech Power Box.
Доставлений додатковий вентилятор для охолодження радіатора клімата. 
Клапан ТНВД теж було замінено.
В 2019 році було замінено задні барабани, задні гальмівні колодки, тросики ручного гальма, були відреставровані всі 4 форсунки та заразом відрегульовані клапана, 
замінена рульова колонка.
Пробіг на данний момент 269 тис, масло замінювалося кожних 10тисяч, заливали постійно MOBIL 5W50.
На додачу до машини віддам нові фільтри (паливний, масляний та повітряний), а також нові передні гальмівні колодки. 
Шини Cooper Discoverer M+S в розмірі 235/85/16 їздять лише другу зиму, другий комплект Cooper Discoverer AT3 265/70/16 якщо не помиляюся з 2017 року. Два комплекти майже в ідеальному стані
В далекому 2010 році по каско були перефарбовані передні ліві двері, поцарапали під будинком. на даний момент є кілька вмятин, задній борт, заднє праве крило біля фонаря, 
та легенька вмятина на задній правій дверці. Все видно на фото, додаткові фото пошлю.
Машина в листопаді 2019 року була переєстрована у спадок на мою маму.

Ціна 10700 дол. Торг є.
Рівне

Способи звязку Я,  +380979767556 тільки вайбер після 18:00
                                 +420735133130 ватцап завжди онлайн 
                                 Роман
Відповім на всі запитання стосовно експлуатації автомобіля.

Контакт на людину, що займається продажем нашого авто Юра 0969628474

 

https://auto.ria.com/uk/auto_mitsubishi_l_200_26025472.html

не можу вставити сюди фото, кому потрібно фото пошлю. 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0