Sign in to follow this  
Followers 0
TPYTEHb

Покатаємось На Велосипедах По Драгобрату?)

9 posts in this topic

Пропоную катнути на велосипедах в суботу і неділю 18.07-19.07 по Драгобрату. Ночувати можна або в палатках, або в готелі з всіма удобствами за 80 грн з чоловіка)поки є компанія з 4 хлопців)їдемо туда машиною, а від готелю будем катати вже на вєлах)хто з нами?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

З горки там страшно, а в гору нереально.  :D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Того ми будем на гору їхати машиною, там від готелю поїдем до озера, там покупаємось, віддихнем і ше десь катнем)а вниз знов машиною)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прям гуцульськi эвреи ;)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема чого ерундою займатись. Тре збиратись на 3 етап кубку Львова, хоча б в туризм. До речи, в районі Самбора буде, там теж в Карпатах буде гарно. І ночивля буде і каша...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нема чого ерундою займатись. Тре збиратись на 3 етап кубку Львова, хоча б в туризм. До речи, в районі Самбора буде, там теж в Карпатах буде гарно. І ночивля буде і каша...

ану ану з цього місця поподробніше?)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А шо там подробніше... Набираеш в поісковику   Львів 4х4, відкриваеться львівський оффроад клуб 4х4. Заходиш на форум, реєструешся і читаеш і пишеш там свяге шо в голову приде. Заходиш в "Заходи клубу" Третій етап і т.п..До речи в темах змагань цього форуму і на ОРМі також в темі змагань є запрошення на 3-й етап кубку Львова. Особисто я в цьому році ганяю в ТР 1 штурманом з Санею Спалом на Карандаші, тому що був у Гени два тиждні тому. Приєднуйтесь

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Щось затих , Андрію? Не буде, мабуть ще одного елькавода на 3-му етапі... Шкода

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я вже до Гєни планую їхати на лайт)))а змагання поки не моє)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  
Followers 0