Diactive

Карпаты Весна 2016

107 posts in this topic

Пора уже начинать думы озвучивать.    Степень подготовки я так понимаю уже у всех на финальном этапе, т.е. оковытая (aqua vita) запасена и техника почти готова.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Треба все обдумати і оприділитись з датою виїзду. По попереднім слухам  ;)  половина зможе і хоче їхати 1-4 травня а деякі зможуть на 6-9 травня. Так що думаєм....

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

За сколько вообще реально его проехать группе из 7 машин в период майских праздников? по моим расчетам нужно полных дней 5, плюс 2 дня запасных на ремонт...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

На эти выхи проехали пару км по той же границе тот же кордон плюс только в районе Черна Тиса - Стебний, эти пару км мы ехали 12 часов. Возможно до майских еще подсушит и вы конечно же заряженее и едете круче но важные дела я советую откладывать на другую недельку)))

 

Лично у меня водица вся выпита а машина разложена как никогда. Время еще есть на восстановление, буду стараться

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

За сколько вообще реально его проехать группе из 7 машин в период майских праздников? по моим расчетам нужно полных дней 5, плюс 2 дня запасных на ремонт...

  Юра а яку кінцеву точку ти маєш на увазі? Це якщо стартанем з Осмолоди.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

  Юра а яку кінцеву точку ти маєш на увазі? Це якщо стартанем з Осмолоди.

Торунь-Синевир

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дамаю що 3-4 дня не спіша. Все залежить яка буде погода. Дві три машини проїзжають цей маршрут за один два дня.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ну если сильно легко пойдет усложнить маршрут еще не было у нас проблем  :D Срезку какую может найти,так что б по короче  :ph34r:

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Там весь маршрут как срезка)))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Якщо буде мало або проїдеться маршрут швидше тоді можна йти дальше по старому кордону і звернути на Боржаву.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Всем большой привет. На нас с кумчиком тоже рассчитывайте)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погнали!

Игорь с Виталиком на тернопольском вранглере тоже интересуются.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

погнать-то погоним, но патруль надо начинать причесывать - а то в "ночь отъезда" не хочеться (колеса побольше надо брать).  мне ж ещё ренг собрать надо.

и надо понять в каком экипаже штурманить буду :P

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Время пробежит незаметно, я ещё с января готовлюсь)))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

@vladdoc, аналогично -  с января патруль наш допиливаю :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Всем привет!

Я еду ...! Давайте определятся с датой ..???

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

/profile/5899-zima/?do=hovercard" data-mentionid="5899" rel="external">@zima, посидел над картой: до Осмолоды как-то долго будем петлять типа дорогами (вспоминаю как выруливали из осмолоды год назад). может традиционно с Быстрицы на Легионы, отуда на Тавпиширку и через Пекло дальше по кордону на Попадю и Синевир.или это легкий вариант?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

/profile/5899-zima/?do=hovercard" data-mentionid="5899" rel="external">@zima, посидел над картой: до Осмолоды как-то долго будем петлять типа дорогами (вспоминаю как выруливали из осмолоды год назад). может традиционно с Быстрицы на Легионы, отуда на Тавпиширку и через Пекло дальше по кордону на Попадю и Синевир.или это легкий вариант?

До Осмолоди 55км з траси яка йде зі Стрия до Івано-Франківська. Якщо з Києва поїхати через Львів то до Осмолоди ближче чим до Надвірної а потім ще й до Бистриці. 

 Можна стартувати і з Бистриці через Тавпиширку (на Легіони не попадаєм) але тоді на час проходження всього маршруту треба ще плюс два дня.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zima, кажуть у Львові смачна кава, але нас завжди зустричають та пригощають смачною кавою у Тернополі - звичка :)

два дні додатково? а з Осмолоди підіймаємось на кордон стежкою, що пропиляли рік тому?

з Легіонів стежка на гору - вона не проїзна до Тавпиширки? далі начебто дорога відома, ну точно до вирубки зі спуском до Осмолоди (що під Сивулею).

зважаючи що команда буде підготовлена та злагоджена - невже настільки будемо повільно просуватися майже знайомими місцями?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 @Maksimus,  з Легіонів стежка на гору  не проїзна до Тавпиширки.  З Осмолоди підіймаємось на кордон стежкою, що пропиляли рік тому.

Додатково плюс один день, ну два на випадок чогось там )) Ну і треба зважити на те що кому дороге лако-красочне покриття то після Тавпиширки від нього мало що лишиться  :D  Кава і у мене добра є  ;)  тільки от такий момент, я зможу їхати тільки з 6-го по 9-те. Першого ну ніяк не зможу, мене в дома не зрозуміють, Пасха все ж таки. Але в любому випадку якщо ви надумаєте їхати першого я всіх зустріну.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zima, мені вже також про пасху як родинне свято нагадали. то ж мені 6го краще і за чутками цю дату більшість вже "затвердила".

ну про маршруту - вам, місцевим мандрівникам, більш відомо скількі часу займає дорога. але контраст є: там де в травні ми їхали два дні в липні ми проїхали за кілька годин (а до того ще близько 50км). але снігу ми напевне вже не застанемо  - в горах не так багато снігу цього року (якщо вірити відео з пригод в Карпатах цієї зими). як приклад: вчора був на річці - від рівня минулого року, коли була засуха, вода піднялася лише біля одного метра, а типово в цей час ще на 3м підіймається.

ну якщо раніше закінчимо - будемо шукати гарну лазню поблизу Синевіру і там відпочинемо перед дорогою додому :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Їхати дальше до Боржави, там вроді з лазнями попроще ))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

/profile/5899-zima/?do=hovercard" data-mentionid="5899" rel="external">@zima, всеж таки: чи  не втратимо ми цікавого біля Пекла? бо здається рухатись ми можемо достатно швидко навіть в важких умовах (з огляду на екіпажі що вже відмитилися), да і місцевість щонайменше половині екіпажів знайома.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Я за, як вирішать всі так і поїдем. З Тавпиширки до Пекла цікавіший участок ніж від Пекла до Осмолоди.

  Крім мене з Рожнятова буде ще 3-4 єкіпажі.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zima, тепер зрозуміло чому з Осмолоди цікавіше починати :) може тим, хто бажає через Тавпиширку починати раніше і зустрічатись десь за Пеклом в напрямку Пападі (наприклад там, де в липні ми долали підйом на вирубці). хоча по вирубці підйом майже на весь день  - то можна там десь під вечір зустріч планувати. хоча в такому випадку розрахунок треба робити більш ретельно. але буде всім цікаво ;)

Edited by Maksimus
0

Share this post


Link to post
Share on other sites