Dutka

Експедиція "серце Карпат"

346 posts in this topic

Маю велике бажання теж поїхати, якщо звісно візьмете до компанії  ;)

 Є якісь обмеження по кількості екіпажів?

Будь-ласка, приєднуйся! Завжди раді. Якщо машина дозволяє і є бажання пригод і авантюр, то чого б і ні! 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Дякую за запрошення )) я з вами.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

/profile/5899-zima/?do=hovercard" data-mentionid="5899" rel="external">@zima, рады компании) как машинка подготовлена? знать к чему готовиться...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zima, рады компании) как машинка подготовлена? знать к чему готовиться...

Ризина стоїть у мене майже 33" інса турбо, лебідка справна, силовий обвіс по кругу. Блоки,стропа, подовжувачі, ривковий канат, все є.... ;)

Газову плитку візьму, є біля 10-ти балонів газу до неї.  Штіля брати?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

@zima, рады компании) как машинка подготовлена? знать к чему готовиться...

Ризина стоїть у мене майже 33" інса турбо, лебідка справна, силовий обвіс по кругу. Блоки,стропа, подовжувачі, ривковий канат, все є.... ;)

Газову плитку візьму, є біля 10-ти балонів газу до неї.  Штіля брати?

 

Красота) По поводу штиля-нужно брать, у меня тоже будет но вторая пила точно не помешает.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Красота) По поводу штиля-нужно брать, у меня тоже будет но вторая пила точно не помешает.

 

Пил будет точно больше чем 2 ;) 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нехай будуть. Не в руках же їх носити будем. А вдруг буде зомбі-апокаліпсис і треба буде зомбаків крошити бензопилами? :D


Zima, чудово що машина підготовлена. Як маєш бажання, то ще СВшку постав. А якщо ні, то і так машина достатньо підготовлена.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

А УКВ підійде? Такі вже купив дві штуки.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хай буде УКВ.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Это все хорошо, но что там с погодой? ) Может есть смысл зимнюю с собой брать, а не инсу? )

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погода чудернацька :) Вчора, сьогодні і ще завтра падає мокрий сніг. Шпіони докладували. З четверга буде потепління і акурат до нашого приїзду має бути 20 градусів тепла. А весь той сніг потече... :D

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Игорь,  а скажи плиз... Точка сбора - Надвiрна? Маршрут потом назад идет и там же заканчивается? 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Точка старту-фінішу Надвірна. Там ми будемо залишати прицеп з колесами і перевзуватись. Тому за прицепом і колесами маємо повернутись :) Крім того через Надвірну проходить єдина нормальна дорога звідти додому.

А чи ви будете добиратись зразу в Надвірну чи спочатку в Тернопіль - це вже вам вирішувати. На скільки я знаю, то всі, хто їдуть з Києва приїздять колоною до Тернополя, ночуємо в мене і зраненька всі разом вирушаєм в Надвірну.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так, шановне паньство, у нас 10-денна готовність. 

Прошу всіх бажаючих реєструватись і зголошуватись, ато я вже трохи заплутався хто їде, хто не їде і хто з ким їде. Прошу відписатись в такому форматі:

1.Машина

2.Кількість людей в машині

3.Позивний, по якому будем вести радіопереговори і ідентифіковувати екіпажі. (як всіх приїде 20 чоловік, то я всіх не запам"ятаю фізично як кого звати і хто з якої машини, тому позивний екіпажу буде зручно).

 

Почну з себе:

1. Л200

2. 2людей+собака

3. Дутка

 

Також хочу наголосити:

Алкогольні напої, інші стимулятори, тонізатори і розслаблятори берем хто скільки хоче, але поки рухається колона НІХТО НЕ ВЖИВАЄ. Стали табором, заглушили мотори - гуляй душа. На ранок не похмеляємся! Хто похмеляється, того зв"язуємо і в кузов поки не витверезіє, щоб під ногами не плутався :)

Прошу мене зрозуміти. Я не ДАІ і нюхати в трубку нікого не буду. Будем самі собі контролювати процес. Це дуже важливо для нашої безпеки. Віднесіться серйозно до цього. Не хочу щоб хтось по дурниці травмувався чи ще щось. 

Дякую.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

L200

3 человека

Серго

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

L200

два чоловіка, можливо три...

Зима

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

L200

Один чел + 2 блондинки (сколько всех зависит что делать :)

Adventurer

 

Сухой закон это хорошо) Можно еще снегом по утрам обтираться :D всем в обязательном порядке!


@sergo_p, так как джимника нет на нашем форуме,нужно уточнить и дописать его в наш список.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Та то не сухий закон. Думаю кожен бував в ситуації, коли ніби нормальний чоловік випив чуток і в нього капець набрав зразу пару кіло ваги. А потім він або страшно риє колії по всій дорозі, або поправляє трос лебідки під навантаженням або взагалі розложиться посеред калюжі з обірваним шрусом і роби з ним що хочеш. Звісно ,це ні про нікого з нас. Ми ж всі хороші, мирні і адекватні. Просто не хочеться випробовувати долю вдалі від цивілізації. Для таких речей існує недільний покатушкінг-шашликінг :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrol Y61

Один чел

Retriver

с 01/05/15 по 04/05/15


Та то не сухий закон. Думаю кожен бував в ситуації, коли ніби нормальний чоловік випив чуток і в нього капець набрав зразу пару кіло ваги. А потім він або страшно риє колії по всій дорозі, або поправляє трос лебідки під навантаженням або взагалі розложиться посеред калюжі з обірваним шрусом і роби з ним що хочеш. Звісно ,це ні про нікого з нас. Ми ж всі хороші, мирні і адекватні. Просто не хочеться випробовувати долю вдалі від цивілізації. Для таких речей існує недільний покатушкінг-шашликінг :)

Та как бы у нас и не замечено было личностей склонных к алкоголизму)

 

Так как намечается много винч участков очень хочется что бы все пользовались тросогасителями. последствия все знаю и в тоже время игнорируют!

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

/profile/6717-sergo_p/?do=hovercard" data-mentionid="6717" rel="external">@sergo_p, так как джимника нет на нашем форуме,нужно уточнить и дописать его в наш список.

 

Сегодня вечером допишу.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Во во. Я не проти алкоголю. Я проти розгільдяйства і наплевательского відношення. А випивша людина до цього більш склонна. Ну да ладно, не будем цю тему розмусолювати. Свою думку я сказав. А там собі кожен рішить.

 

Про тросогасітєлі - все вірно написано. Хочаб стару куртку чи штани накидати. Хоча і самому зробити нормальний тросогасітєль не проблема.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Это все хорошо, но что там с погодой? ) Может есть смысл зимнюю с собой брать, а не инсу? )

Инса Турбо в мокром снегу лучше будет грести чем зимняя, только надо будет прилично стравить давление в ней.

Судя по погоде, на северных склонах, снег весь не сойдет, местами останется.

Возьмите с собой хотя бы одну лопату для снега.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Про тросогасітєлі - все вірно написано. Хочаб стару куртку чи штани накидати. Хоча і самому зробити нормальний тросогасітєль не проблема.

 

Если нужно, дайте знать... Возьму свой. Остался от мет. троса... 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тросогасітєль бери. В мене нема і не знаю чи в когось ще він є.

 

Лопати я маю три штуки. А взагалі лопата хоч одна має бути в кожній машині.


Руслан, А ви пройшли по перевалу Легіонів звичайним маршрутом чи тим екстремальним по кордону? Якщо екстремальним, то розкажи в двох словах як там? Відео ваші я всі бачив. Але відео то таке. Хочеться почути що там на практиці було.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Suzuki Jimny

2 чела

Влад

с 01/05/15 по 04/05/15

0

Share this post


Link to post
Share on other sites