Dutka

Експедиція "серце Карпат"

346 posts in this topic

Продам комплект колiс на дисках, розмiр i стан уточню пiсля 1 травня!

Что за диски, стоковые или? ;)
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Antony, я минулого літа пройшов третину запланованого шляху по Черемошу. Там нічого такого складного немає. Просто повільно перевалюєшся з камінця на камінець. Глибокі вимоїни тільки треба моніторити. І деколи виходити на берег. Весною рівень води може бути набагато вищим від літнього. Тому в Шибеному і будемо вирішувати на місці кудою їдемо і чи їдемо взагалі.

А загалом гірські річки взагалі непередбачувані. Одного разу я поїхав в Буркут набрати мін.води. Був дощ. Поки їхав туди - все було нормально. Коли повертався назад, то дорога від Буркута до Шибенів була повністю в воді. Їхав навмання, притискаючись правою стороною до скелі. Але загалом якщо не поспішати і їхати вдумчиво - то нічого там страшного немає. Всі ріки з кам*яним дном і не дуже глибокі.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

У меня моё село тоже называется Шибене.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Так ты бородянский?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я в Киеве родился, это мать  и куча родственников от туда.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Продам комплект колiс на дисках,  розмiр i стан уточню пiсля 1 травня!

А прицеп не продашь?)))

 

 

Юра, если бюджет позволяет - забирай мой ) Могу вместе с гаражом отдать )

Edited by Nub
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

На сколько я понял это фотки с марта прошлого года, а в прошлом году снега было поменьше. Красота. Уже на низком старте...

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Фотки прекрасні! Чорногірський хребет неперевершений! Дякую, Ентоні!

 

Юра, фотки свіжі. Два дня назад виложені. По чому ти оприділив, що вони минулорічні?

 

В любому випадку ще два тижні, сніг в своїй масі повинен розтанути. Якщо і залишиться, то геть небагато. Зато грязюки повинно бути валом. Я вже починаю сумніватись за "короткі" доріжки ;)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да покопал инфу фотки сделаны в начале марта 15 года на NIKON D7000 :)

 

Короткі доріжки будем смотреть на месте как и обговаривали, доехать бы к ним еще :)

 

Есть газовая горелка с казанком, нужно еще казанок под костер, Игорь у тебя вроде был?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Я ще собі докуплю один газовий прімус. Одного твого маловато буде. Я аналізував минулорічну поїздку. Краще якщо чай/кава/каша/макарони готуються на газу - так швидше і ефективніше. Особливо зранку, коли в таборі розброд і шатаніє, а збиратись потрібно швидко.

А костер залишимо для естетичного задоволення, зігріванні і приготування різного роду вкусняшок - шашликів, риби, печеної картоплі, тощо. Готувати буденну їжу на кострі дуже довго.

Я казана під вогнище не маю, попробую десь дістати. Для себе послідував пораді Тараса - взяв 8-літрове відро. Швидше нагрівається і не жалко викинути після поїздки.

Ще треба врахувати, що буде сиро. Тому багато дров можуть замокнути. Також вода в ріках може бути каламутною.

Тому треба мати запас пляшок на воду, бажано хто може, той нехай бере примуси/горілки.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

У меня одна горелка стационарная на 5литров и одна маленькая на экстренный случай(баллоны с газом дорогие к ней).

 

Бутыль на 20 литров не очень хочется тягать с собой, так как нас неизвестно сколько машин думаю 2шт по 6 литров хватит.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Юра, ти вкомплектований нормально. То я вже решті бажаючих писав.

Дві - три бутилки по 6л. хватає на одну-дві машини (залежить скільки людей в машині).

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

На счет сент траков у меня сомнения, ну очень не хочется тянуть их с собой еще и на крыше, но подозреваю что могут понадобиться, дилемма :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Траки не бери. Вони в тебе тяжкі і громіздкі. Краще візьми бензопилу і троси. А траки з сухостою наріжемо і зв*яжемо якщо треба буде.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

ОК.

точки маршрута не делал для озика?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вже всю навігацію зробив ще взимку. Маю точки для озіка, маю все продубльовано на паперових картах і на роздрукованих супутникових знімках.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ого как будто к вторжению готовишься :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Готовь лыжи с лета) а не чесать тыкву мля мы где, куда поворачивать)))

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да я когда готовлю карты, просматриваю дорожки и прочее то мысленно уже там рублюсь :)

Люблю составлять маршруты, крутить самому патроны на охоту и готовить машину - помогает настротися на нужную волну и отвлечься от серости будней :)

 

И да, Юра прав - знать наперед куда ехать :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Вести с полей:

 Товарищ позавчера был в самборском районе у родственников. Сказал, все шо выше 1000 метров в снегу. Я не еду. Жена в командировке будет, да и обуть у меня сейчас нечего, разве шо цепи, но АТшке на боковых сносах цепи не помогут. Я это осенью на Боржаве полными штанами хорошо прочувствовал. Обузой быть не хочу, хотя маршрут, зараза, офигенный.

 Всем, кто поедет, желаю легкого пути, красивых пейзажей и хорошего настроения.

Edited by автобат
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Итак, правильная резина есть :)  :svin:

Вопрос... в ночь с 7-го на 8-е нужно быть во Львове, встречать семью с поезда...  В каком месте лучше отколоться от группы, чтобы доехать одной машиной и так, чтобы это не было 5-го числа? 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не очень понял по числам, но кажу, что все будет видно по ситуации на месте. Зависит от того как быстро будем двигаться. Более точно не скажу.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не очень понял по числам, но кажу, что все будет видно по ситуации на месте. Зависит от того как быстро будем двигаться. Более точно не скажу.

 

7-го нужно быть во Львове :)

На месте разберемся... 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Маю велике бажання теж поїхати, якщо звісно візьмете до компанії  ;)

 Є якісь обмеження по кількості екіпажів?

0

Share this post


Link to post
Share on other sites